ERBI Group

Kontakt Dane firmy i kontakt z nami

Biuro

tel. +48 42 649 12 83
tel. +48 42 231 32 12
tel. +48 42 231 32 04
fax +48 42 299 60 50
e-mail: erbi@erbi.com.pl

Recepcja
Dominika Karolak
e-mail: recepcja@erbi.com.pl

Obsługa klienta
Anna Wąsowska
e-mail: zaopatrzenie@erbi.com.pl
Sara Okręglicka
e-mail: s.okreglicka@erbi.com.pl
Anika Dulian
e-mail: a.dulian@erbi.com.pl

Kierownik biura
Kamila Ryk
e-mail: k.ryk@erbi.com.pl

Kierownik operacyjny
Radosław Kamiński
e-mail: r.kaminski@erbi.com.pl
tel. +48 667 887 300

Kierownik produkcji
Krzysztof Bielak

k.bielak@erbi.com.pl
tel. +48 665 317 335

Zaopatrzenie:
Monika Śliwińska
e-mail: m.sliwinska@erbi.com.pl

Dział technologiczny / CTP

tel. +48 42 209 48 90

Izabela Bieniek
e-mail: technologia@erbi.com.pl

Daniel Kuczewski
Lena Feliniak

e-mail: ctp@erbi.com.pl

Iga Cygan
e-mail: grafika@erbi.com.pl

Dział handlowy

Michał Matula - Kierownik działu
e-mail: m.matula@erbi.com.pl
tel. +48 885 2627 28

Daria Wołkow
e-mail: d.wolkow@erbi.com.pl
tel. +48 667 887 002

e-mail: handlowy@erbi.com.pl
tel. +48 42 649 12 83
fax +48 42 299 60 50

Kontrola jakości

kierownik działu
Halina Błaszczyk

h.blaszczyk@erbi.com.pl
tel. +48 609 00 16 12

zastępca kierownika
Anna Ożarek
a.ozarek@erbi.com.pl

Ewelina Dembska
e.dembska@erbi.com.pl

Marta Bednarska
m.bednarska@erbi.com.pl

Dział księgowy

Iwona Kozarska
tel. 42 209 17 02
e-mail: ksiegowosc@erbi.com.pl

Martyna Skurnica
e-mail: m.skurnica@erbi.com.pl

Dane firmy

ERBI Sp. z o.o.
93-350 Łódź
ul. Ustronna 3/9

Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego
KRS:0000552692
NIP: 729-010-80-56
Regon 470753132
Raiffeisen Bank:
71 1750 1093 0000 0000 1394 4423
Kapitał zakładowy 828 160 PLN

Mapka dojazdu

Formularz kontaktowy